Heeft u nog vragen? Aarzel dan niet om deze aan ons te stellen

onze contactpersonen

we stellen ons graag even voor

Jules Aerts

directeur / planner reklame
077 396 10 71
jules@arton.eu

John Janssen

directeur
077 396 10 74
john@arton.eu

Sandra Peeters

facturatie
077 396 10 70
sandra@arton.eu

Anneke Peeters

ontwerpster
077 396 10 78
anneke@arton.eu

Sytze Kooistra

digital printing / ontwerper
077 396 10 72
sytze@arton.eu

Vivian de Koning

werkvoorbereidster
077 396 10 70
vivian@arton.eu

Angelique Aerts

werkvoorbereidster
077 396 10 70
angelique@arton.eu

Jurgen Hennissen

digital printing
077 396 10 79
jurgen@arton.eu

Bob Driessen

techn. werkvoorbereider / planner zeilen
077 396 10 73
bob@arton.eu

John Leenen

In loving
memory
1961-2020

Openingstijden

Maandag: 8.00 - 16.36 uur
Dinsdag: 8.00 - 16.36 uur
Woensdag: 8.00 - 16.36 uur
Donderdag: 8.00 - 16.36 uur
Vrijdag: 8.00 - 16.36 uur
Zaterdag: 8.00 - 12.00 uur


Ben jij op zoek naar een leuke, uitdagende stage?

Een stage met veel afwisseling en veel eigen verantwoordelijkheid? Neem dan contact op met Jules Aerts. Bel 077 396 10 71 of mail naar info@arton.eu