Heeft u nog vragen? Aarzel dan niet om deze aan ons te stellen

onze contactpersonen

we stellen ons graag even voor

Jules Aerts

directeur
077 396 10 71
jules@arton.eu

John Janssen

directeur
077 396 10 74
john@arton.eu

Stan v.d. Bongard

planner
077 396 10 75
stan@arton.eu

Sandra Peeters

facturatie
077 396 10 70
sandra@arton.eu

Anneke Peeters

ontwerpster
077 396 10 78
anneke@arton.eu

John Leenen

ontwerper
077 396 10 76
jleenen@arton.eu

Debbie Linssen

werkvoorbereidster
077 396 10 70
debbie@arton.eu

Vivian de Koning

werkvoorbereidster
077 396 10 70
vivian@arton.eu

Sytze Kooistra

digital printing
077 396 10 70
sytze@arton.eu

Jurgen Hennissen

digital printing
077 396 10 70
jurgen@arton.eu

Bob Driessen

techn. werkvoorbereider
077 396 10 73
bob@arton.eu

Openingstijden

Maandag: 8.00 - 16.36 uur
Dinsdag: 8.00 - 16.36 uur
Woensdag: 8.00 - 16.36 uur
Donderdag: 8.00 - 16.36 uur
Vrijdag: 8.00 - 16.36 uur
Zaterdag: 8.00 - 12.00 uur


Ben jij op zoek naar een leuke, uitdagende stage?

Een stage met veel afwisseling en veel eigen verantwoordelijkheid? Neem dan contact op met Jules Aerts. Bel 077 396 10 71 of mail naar info@arton.eu